MENU
Jesteś tutaj: Prawo Prawnik nieruchomości Elbląg

Prawnik nieruchomości Elbląg

16:51, dnia 11 maj 2022r.
Kategoria:Prawo
340
0

Nieruchomosci Elbląg-prawnik lexinvestPodczas gdy jedni mogą sobie pozwolić na wydanie setek tysięcy złotych na zakup nieruchomości, inni odkładają na to przez lata. I tak kończą z długoterminowym kredytem.

Możemy Ci pomóc, jeśli nie wiesz zbyt wiele o prawnych aspektach inwestycji lub żargonie używanym przy sporządzaniu umów, albo jeśli po prostu chcesz spać spokojnie (nie martwiąc się o swoją inwestycję). Dobry prawnik specjalizujący się w nieruchomościach może pomóc Ci podjąć najlepsze decyzję i ochronić Twoją inwestycję. Elbląg polega na doświadczeniu kancelarii prawnej Lexinvest.

Prawnik nieruchomości Elbląg: Jak ograniczyć ryzyko inwestycyjne?

Każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Jednak dokładna analiza i weryfikacja dokumentów przez osobę z odpowiednim wykształceniem może znacznie ograniczyć ryzyko.

Adwokat dokładnie przejrzy wszystkie prospekty i umowy dotyczące nieruchomości lub dewelopera. Pozwoli Ci to określić status prawny Twojego budynku (np. poinformuje Cię, czy stanowi on gwarancję kredytową dla właściciela-dewelopera). Sprawdzi też, czy sprzedawca figuruje w krajowym rejestrze dłużników i czy regularnie płaci podatki.

Dlaczego jest to ważne? Do 2012 roku deweloperzy mieli raj na ziemi. Sprzedawali więcej mieszkań mimo swojej niewypłacalności. Klienci po upadłości firmy zostawali z dużymi długami. Nie dostali mieszkań ani (z powrotem) swoich pieniędzy.

Starcie dewelopera z klientem

Kancelaria Prawna Elblag dokona przeglądu i analizy wszystkich dokumentów w celu określenia uczciwości i korzyści dla Ciebie, kupującego.

Dążymy do wyrównania szans między deweloperami, którzy często są wspierani przez zespół prawników, a kupującymi.

Notariusz jest odpowiedzialny za zapewnienie, że umowa została podpisana zgodnie z prawem. Nie może on być bezstronny i określić, dla kogo umowa jest najkorzystniejsza.

Zapraszamy do odwiedzenia kancelarii LEXINVEST w celu weryfikacji umowy oraz omówienia wszelkich innych spraw związanych z nieruchomościami.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*