MENU
Jesteś tutaj: Mechanika / Regeneracja Czyszczenie i regeneracja DPF Piaseczno

Czyszczenie i regeneracja DPF Piaseczno

17:52, dnia 17 maj 2022r.
363
0

Czyszczenie i regeneracja DPF PiasecznoRegeneracja i czyszczenie filtrów DPF. Piaseczno ma ścisłe powiązania ze specjalistami

Według producentów samochodów z silnikiem Diesla ważne jest, aby regularnie usuwać sadzę i inne zanieczyszczenia znajdujące się w filtrze DPF. Dzięki temu silnik będzie pracował jak najlepiej. W najgorszym przypadku (tj. częściowego lub całkowitego zatarcia silnika).

Wielu kierowców używa samochodu, aby dojeżdżać do pracy lub na zakupy. Problemy z filtrem DPF są najczęstsze u właścicieli pojazdów, które zostały uruchomione (przejechały kilka kilometrów), i to oni często są najbardziej poszkodowani.

Aby usunąć nadmiar sadzy z filtra DPF, najlepiej wybrać się w długą podróż samochodem. Należy przejechać od kilkudziesięciu do kilkuset kilometrów, jadąc ze stałą prędkością 2500 na godzinę. Najlepiej jechać po drodze ekspresowej. Dzięki temu uporczywe zanieczyszczenia zostaną automatycznie usunięte w temperaturze pracy silnika.

Ta metoda nie opóźni zakupu nowego filtra ani regeneracji filtra DPF. Samodzielnie nie można usunąć sadzy z filtrów cząstek stałych ani pozostałości oleju. Można jednak pozbyć się pozostałego popiołu (po spaleniu sadzy). Tutaj wkraczamy my.

Czyszczenie DPF. Specjaliści z Warszawy są polecani dla mieszkańców Piaseczna. Dlaczego?

Jesteśmy automaniakami z dużym doświadczeniem. Nawet najtrudniejsze przypadki zatkanych filtrów są obsługiwane przez naszych specjalistów. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym regenerację i czyszczenie DPF w Piasecznie. Szwajcarska firma FFSolution wykonuje operację czyszczenia filtrów na swoich najnowocześniejszych maszynach. Czyszczenie hydrodynamiczne to najlepsza z dostępnych obecnie metod. Przywraca ona funkcjonalność filtra już w 98-99%.

Jak to robimy? Czyszczenie DPF w Piasecznie

Usługa hydrodynamiczna jest możliwa dzięki naszym możliwościom technicznym. Pozwala nam to na całkowite usunięcie nagromadzonych zanieczyszczeń bez fizycznej ingerencji w strukturę filtra, która nie podlega cięciu ani spawaniu.

Na czym dokładnie polega proces regeneracji filtra DPF?

Zdemontowany filtr jest napełniany odpowiednim środkiem czyszczącym (bezpiecznym dla środowiska), a następnie wtłaczany do wody. Systematyczna metoda wtrysku rozpuszcza zanieczyszczenia bez uszkadzania powłoki filtra. Filtr można ponownie zmontować, myjąc go, płucząc i susząc za pomocą specjalistycznej maszyny. Czyszczenie to znane jest również jako mycie filtrów.

Wszystkie opisane powyżej czynności pozwalają nam osiągnąć doskonałe rezultaty. Są one następnie zwieńczone serią prób ciśnieniowych i testowych.

Proste i wygodne użytkowanie

Uprościliśmy wiele rzeczy, aby ułatwić pracę naszym klientom. Możemy zorganizować dostawę filtrów cząstek stałych na terenie całego kraju.

Jest to szybkie, dokładne, niedrogie i przyjazne dla środowiska. Czego więcej można wymagać? Można nam zaufać.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*