MENU
Jesteś tutaj: Wyposażenie domu Wanny personalizowane

Wanny personalizowane

19:04, dnia 27 maj 2022r.
Kategoria:Wyposażenie domu
1381
0

WANNA Z INDYWIDUALNĄ GRAFIKĄ I EFEKTEM WOW (BEZPŁATNIE).

Wanny personalizowane RavonDzięki spersonalizowanej wannie z grafiką Twoja łazienka stanie się tak osobista i wyjątkowa jak Ty. Będzie ona podziwiana przez wszystkich, którzy ją odwiedzą. Nie ma znaczenia, jaki rodzaj wanny wybierzesz. Nieważne, czy wanna jest przyścienna czy wolnostojąca. Mała czy duża. Może być jasna lub ciemna. Będzie wyjątkowa.

W dużej przestrzeni kąpielowej wolnostojąca wanna z grafiką będzie miała największe znaczenie. Nawet w małej przestrzeni przyciągnie każde oko.

Pamiętaj, że obraz może optycznie powiększyć przestrzeń lub sprawić wrażenie, że jest ona mniejsza. Dominujący wzór będzie przyćmiewał wszystko inne. Ważne jest, aby zachować spójną kolorystykę ścian, płytek i dodatków. Jeśli nie przepadasz za eklektyzmem lub cyganerią, to jest to najlepsze rozwiązanie.

Powieś duże lustra, aby spotęgować efekt. Dodadzą one także wizualnie przestrzeni Twojemu pokojowi.

WANNY Z RYSUNKIEM. MOŻNA DLA NICH STRACIĆ GŁOWĘ I SERCE.

W naszej ofercie znajdziesz wanny w różnych rozmiarach: 160 cm do 165 cm, 170 cm, 175 cm i 175 cm. O rozmiarze wanny zadecyduje przestrzeń, jaką dysponujesz, oraz jej wielkość. 160 cm to idealny rozmiar dla jednej osoby. Ze względów bezpieczeństwa wanna nie powinna być dłuższa od Ciebie.

Największą popularnością cieszą się modele owalne o delikatnym zarysie i okrągłym kształcie. Ze względu na swoją prostotę doskonale nadają się do minimalistycznych wnętrz. Dzięki graficznemu wzornictwu są niepowtarzalne. Zyskujesz również najlepsze miejsce do realizacji dalszych kreatywnych i fantazyjnych planów i marzeń.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*