MENU
Jesteś tutaj: Zdrowie Psycholog Dąbrowa Górnicza

Psycholog Dąbrowa Górnicza

10:05, dnia 15 czerwiec 2022r.
Kategoria:Zdrowie
501
0

Terapia to wzajemny wysiłek psychologa i klienta. Psycholog Dąbrowa Górnicza pomaga klientom identyfikować cele i możliwe rozwiązania kłopotów, które powodują psychiczne zawirowania, pomaga w ćwiczeniu zdolności komunikacji i radzenia sobie z objawami zaburzeń. Nasze usługi doradcze obejmują psychoterapię indywidualną dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci, terapię małżeńską, terapię rodzinną, leczenie alkoholizmu oraz pozostałych uzależnień, coaching rodzicielski, wsparcie w żałobie i wiele innych. Psycholog Dąbrowa Górnicza to ktoś, kto świadczy wsparcie, cierpliwie słucha, kształtuje prawidłowe i pozytywne relacje - pragniemy zwalczyć piętno zdrowia psychicznego w naszym kraju oraz rzucić światło na pozytywne podejście i pomoc, która powinna być dostępna dla każdego, bez względu na okoliczności. Psycholog Dąbrowa Górnicza prywatnie przyjmujący (lub psycholog na NFZ) oferuje zarówno sesje terapii stacjonarnie, jak również online. Dołoży wszelkich starań, aby słuchać bez uprzedzeń oraz zapewnić efektywne wsparcie.

Terapia małżeńska

Terapia małżeńska jest także czasami definiowana jako doradztwo albo terapia dla par. Jest to typ psychoterapii, która ułatwia parom ustalać, utożsamiać i likwidować konflikty. Celem jest poprawa relacji pary i ich interakcji. Terapia dla par Dąbrowa Górnicza może posłużyć parom we wszelkich rodzajach relacji miłosnych. Niektóre pary szukają porad małżeńskich, aby pobudzić swoje partnerstwo i dokładniej zrozumieć siebie nawzajem. Poradnictwo przedmałżeńskie może wesprzeć w większym zrozumieniu siebie nawzajem oraz zidentyfikowaniu dysharmonii w perspektywie i ewentualnych problemów przed zawarciem małżeństwa. W wielu przypadkach pary szukają pomocy, aby usprawnić problematyczny związek. 

Terapia dla par Dąbrowa Górnicza

Terapia dla par Dąbrowa Górnicza może być krótkoterminowa. Zazwyczaj obejmuje oboje małżonków, ale czasami jeden ślubny decyduje się na pracę z psychoterapeutą samodzielnie. Szczegółowy plan leczenia psycholog wyznaczy zależnie od okoliczności. Terapia dla par może nie zawsze być prosta, zwłaszcza na starcie, ale twój związek jest wart pracy!

Dla osoby zmagającej się z alkoholizmem znalezienie odpowiedniej poradni jest ważnym krokiem w kierunku powrotu do zdrowia. Wyszukanie takiej opieki w Dąbrowie Górniczej może początkowo wydawać się uciążliwe ze względu na dużą liczbę opcji leczenia. Programy rehabilitacji uzależnień chemicznych dostępne w naszym ośrodku obejmują zintegrowane usługi zdrowia psychicznego - w tym leczenie alkoholizmu Dąbrowa Górnicza prywatnie, bądź na NFZ, wsparcie po leczeniu oraz edukację i poradnictwo dla rodziny. Nasz zespół wykształconych psychologów i specjalistów od uzależnień wykorzystuje specjalistyczne, efektywne oraz życzliwe podejście do pomocy pacjentom w odzyskaniu oraz utrzymaniu powrotu do zdrowia. Uważamy, że proces zdrowienia z uzależnienia od narkotyków oraz alkoholu jest zobowiązaniem na całe życie — nie tylko dla jednostki, ale również dla naszej poradni. Ciężko pracujemy, aby leczenie alkoholizmu Dąbrowa Górnicza oraz inne specjalne programy leczenia, pomogły naszym podopiecznym sprostać ich własnym unikatowym wyzwaniom związanym z uzależnieniem i wypracować długoterminowe strategie radzenia sobie z nimi.

Zadzwoń do nas już dziś.

Telefon: 699-710-560

Telefony odbieramy poniedziałek - piątek

w godzinach od 9:00 do 16:00

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*