MENU
Jesteś tutaj: Medycyna estetyczna EmSculpt NEO czy warto?

EmSculpt NEO czy warto?

12:39, dnia 22 listopad 2022r.
287
0

EmSculpt NEO to nowa to  ulepszona wersja EmSculpt. Podczas gdy oryginał stymulował mięśnie za pomocą HIFEM (technologii elektromagnetycznej skoncentrowanej na wysokiej intensywności), tworząc potężny efekt, taki jak wykonywanie tysięcy brzuszków lub przysiadów w ciągu 30 minut, EmSculptNeo opiera się na tym dziedzictwie, dodając spalanie tłuszczu o częstotliwości radiowej do ujędrniającego mięśnie HIFEM do zabiegu modelującego sylwetkę 2 w 1. Dzięki EmSculptNeo możesz spalać tłuszcz i budować mięśnie w krótkich 30-minutowych sesjach, aby uzyskać ciało, którego chcesz na lato i przez cały rok.

Ale prawdziwe pytanie, które klienci mają w głowach, brzmi: „czy warto?” Każdy, kto szukał w Google “EmSculpt NEO” i szukał recenzji , chce wiedzieć, czy wyniki są zgodne z szumem. 

Z jakiej technologii korzysta EmSculpt Neo?

EmSculpt Neo wykorzystuje jednocześnie dwie różne technologie. Pierwszym z nich jest HIFEM, który wyzwala odruch mięśniowy tak, jakbyś wykonywał powtarzające się ruchy, takie jak brzuszki lub przysiady, tylko zamiast 100, naśladuje 30 000 brzuszków lub przysiadów. Drugi to RF (częstotliwość radiowa), która celuje w podskórne komórki tłuszczowe, rozkładając ich struktury komórkowe, tak że objętość wewnątrz komórek wycieka, dosłownie topiąc komórki tłuszczowe. Te komórki tłuszczowe są wypłukiwane przez układ limfatyczny. Średnio EmSculpt Neo powoduje 30% redukcję tłuszczu podskórnego i 25% wzrost masy mięśniowej. 

Kto może skorzystać z zabiegów EmSculpt Neo?

Praktycznie każdy. EmSculpt Neo to zabieg zatwierdzony przez FDA. Może go używać każdy, kto ma BMI do 35. Chociaż stracisz całe, EmSculpt Neo nie jest przeznaczony do leczenia odchudzającego. Nie ma ograniczeń wiekowych co do tego, kto może poddać się zabiegom EmSculpt Neo, ale osoby z rozrusznikami serca nie są odpowiednimi kandydatami ze względu na częstotliwość radiową, która może zakłócać działanie ich urządzeń. Kobietom w ciąży nie zaleca się stosowania zabiegów EmSculpt Neo, ale kobiety po porodzie mogą cieszyć się efektami topienia tłuszczu, aby zrzucić wagę dziecka i wzmocnić napięcie mięśniowe. Podobnie, EmSculpt Neo może być stosowany do ujędrniania dna miednicy, pomagając kobietom po porodzie i starszym kobietom wzmocnić dno miednicy, promując zdrowie kobiecego układu rozrodczego. 

Osoby, które mogą skorzystać z EmSculpt Neo:

  • Każdy, kto chce stracić ostatni kawałek upartego tłuszczu, którego dieta i ćwiczenia po prostu nie wydają się odchodzić.
  • Ci, którzy rozważają liposukcję lub lifting pośladków, ale nie chcą przechodzić operacji.
  • Ci, którzy chcą poprawić swoje zdrowie poprzez topienie niebezpiecznego tłuszczu wokół narządów, który może prowadzić do chorób serca.
  • Osoby z problemami z plecami, które skorzystają z silniejszego rdzenia.
  • Panny młode, które chcą wyglądać jak najlepiej w swojej sukni ślubnej.
  • Każdy, kto przygotowuje się do wydarzenia, na którym chce wyglądać niesamowicie.
  • Kobiety, które chcą zrzucić menopauzę w środku.
  • Dla każdego, kto chce mieć swoje najlepsze ciało na lato.

Jak wyglądają sesje?

Wyszkolony technik przywiąże urządzenie do leczonego obszaru i zwiększy częstotliwość podczas całej sesji do optymalnego punktu dla budowy mięśni twojego ciała. Możesz trochę się trząść, gdy HIFEM wykonuje swoją magię, ale poczujesz dość łagodną wibrację. Częstotliwość radiowa, która celuje w komórki tłuszczowe i topi je, wywołuje efekt rozgrzewający. Po wyjęciu urządzenia niektórzy pacjenci mogą być nieco spoceni w miejscu, na które skierowano częstotliwość radiową. Po sesji możesz mieć normalny dzień, albo wrócić do pracy, jeśli masz przerwę na lunch, albo iść na imprezę, albo po prostu zrelaksować się w domu. Jedną z największych zalet EmSculpt Neo jest brak przestojów.

Ile zabiegów EmSculpt Neo powinienem otrzymać?

Cele każdego klienta są inne, ale generalnie zalecamy cztery sesje w ciągu dwóch tygodni, aby uzyskać optymalne rezultaty. Może się to różnić, a nasi technicy mogą pomóc Ci znaleźć odpowiedni plan leczenia, aby osiągnąć Twoje cele.

Czy EmSculpt Neo boli?

EmSculpt jest zabiegiem nieinwazyjnym i bezbolesnym. W przeciwieństwie do zabiegów takich jak liposukcja, które wymagają znieczulenia, powodują siniaki i wymagają tygodni rekonwalescencji, EmSculpt Neo to zabieg, który oferuje skuteczne rezultaty przy średnio 25% przyroście mięśni i 30% utracie tłuszczu. Po sesji Twoje mięśnie mogą być nieco obolałe w leczonym obszarze, tak jak po treningu.

Kiedy zobaczę wyniki?

EmSculpt Neo jest nieinwazyjny i zamiast usuwać tłuszcz natychmiast podczas zabiegu, zamiast tego eliminuje tłuszcz poprzez naturalne procesy organizmu. Oznacza to, że pojawienie się wyników zajmie trochę czasu, zwykle kilka tygodni po zabiegu. W międzyczasie możesz odczuwać wzdęcia, podczas gdy twoje ciało rozkłada tłuszcz. Pamiętaj, aby pić dużo wody, aby wspomóc układ limfatyczny w usuwaniu tłuszczu z organizmu. Ponieważ klienci doświadczają średnio 25% przyrostu masy mięśniowej i 30% utraty tkanki tłuszczowej, odrobina cierpliwości będzie tego warta. Ponieważ proces jest stopniowy, a nie dramatyczny, zachęcamy do robienia zdjęć przed i po, aby można było zaobserwować różnicę. Klienci zauważają szczuplejsze, bardziej umięśnione ciało w obszarze (obszarach), które zostały poddane zabiegowi.

Jak zmaksymalizować efekty po zabiegu?

Utrzymuj zdrową dietę i reżim ćwiczeń. Podczas gdy tłuszcz, który tracisz dzięki EmSculpt Neo, jest trwałą utratą tłuszczu, możesz ponownie przytyć poprzez złą dietę i brak ćwiczeń. Ponadto mięśnie, które zyskujesz dzięki HIFEM, można utrzymać dzięki regularnej rutynie fitness. 

Wniosek

W Laser stiudio uwielbiamy oferować naszym klientom najlepsze zabiegi na rynku. EmSculpt Neo to pierwsza w swoim rodzaju kuracja 2 w 1 spalająca tłuszcz i budująca mięśnie, która daje niesamowite rezultaty już po kilku krótkich sesjach. Jeśli ćwiczyłeś przez cały rok, aby przygotować swoje ciało na lato, ale nadal nie osiągnąłeś swoich celów, nadal masz szansę cieszyć się najlepszą sylwetką tego lata i utrzymać ją przez resztę roku. 

Świąteczny kosz prezentowy 14:31, dnia 10 październik 2022r.
Umowy handlowe dla biznesu 12:26, dnia 07 grudzień 2022r.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*